Home » Rolety » Żaluzje » Roltis opinie

Roltis opinie

Od blisko 20 lat firma Roltis specjalizuje się przede wszystkim w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony przeciwsłonecznej wnętrz mieszkań, domów, firm oraz budynków użyteczności publicznej. Dynamiczny rozwój marki Roltis związany jest z dbałością o najwyższy standard produktów oraz usług, co przekłada się na satysfakcję i uznanie ze strony klientów.

 

Roltis to nie tylko doskonałej jakości rolety, żaluzje oraz specjalistyczne systemy zabezpieczające pomieszczenia przed nadmierną penetracją promieni słonecznych, ale także markizy, parasole ogrodowe, moskitiery czy automatyka do rolet. Od samego początku przykładaliśmy dużą uwagę do obsługi, w ramach której każdy klient zawsze może liczyć na nasz uśmiech, indywidualne podejście do  potrzeb, profesjonalne doradztwo i fachowy montaż osłon przeciwsłonecznych.

 

Przez niemal dwie dekady działalności firmy Roltis w branży okiennych przesłon, systemów grodzących oraz zabezpieczających przeszklenia i towarzyszących im dodatkowych rozwiązań – zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy zamówień na rolety. Kraków to podstawowy teren naszej biznesowej aktywności, jednak funkcjonalne żaluzje i estetyczne rolety Roltis można spotkać w całej Polsce! Mamy na koncie wiele prestiżowych realizacji i rzesze zadowolonych klientów, co napawa nas dumą oraz mobilizuje do jeszcze cięższej pracy na rzecz dostarczania najlepszej jakości produktów.

 

Cieszymy się, że jesteście z nami i będziemy wdzięczni za podzielenie się Waszą opinią na temat dotychczasowej współpracy z firmą Roltis. Wasze opinie są dla nas cenną wskazówką i nadają kierunek naszym dążeniom do tworzenia jeszcze bardziej efektownych oraz praktycznych w użytkowaniu rolet czy żaluzji.

 

Potwierdzają to opinie naszych klientów. Pani Magda napisała: Współpracę z firmą Roltis oceniam na 10 na 10. Profesjonalne wymierzenie okien oraz doradztwo, szybka realizacja zamówienia. Wszyscy pracownicy mega profesjonalni i przesympatyczni😀 W domu zakładaliśmy plisy, rolety rzymskie oraz rolety dzień i noc. 

 

Pan Mariusz zaś podkreśla dokładność pomiaru rolet i terminową realizację: Już drugi raz korzystam z usług firmy Roltis i szczerze polecam. Miła obsługa, profesjonalny pomiar i terminowa realizacja zamówienia.

 

Te i inne opinie o naszej firmie sprawdzić możesz również na mapach Google – Roltis Rolety Kraków Opinie.